Maxxis M-8090 ( 37×14.50 -16 126K, POR )

Komfortní vysoce výkonné pneumatiky s optimální manipulaci křivky a dobré přilnavosti za mokra Vnější rameno blok vzor zajišťuje dokonalou... více informací »
Maxxis M-8090 ( 37x14.50 -16 126K
2 289 Kč
Ověřit dostupnost
Komfortní vysoce výkonné pneumatiky s optimální manipulaci křivky a dobré přilnavosti za mokra Vnější rameno blok vzor zajišťuje dokonalou...

Komfortní vysoce výkonné pneumatiky s optimální manipulaci křivky a dobré přilnavosti za mokra

Vnější rameno blok vzor zajišťuje dokonalou směrovou stabilitu a v zatáčkách manipulaci. Rovně, na střed drážky a profil luk na ramenních bloků snižují hluk a vibrace. Čtyři obvodové drážky s tenkými vnitřními drážkami zlepšit odvod vody a odolnost proti akvaplaningu. Lepší valivý odpor se získá profil více mezery. Centrální drážky zlepšení přímý chod stabilitu při vysokých rychlostech a poskytuje optimální manipulaci.

  • Vnější ramenní blok profil pro dokonalou směrovou stabilitu a zatáčkách manipulaci
  • Zlepšit čtyři obvodové drážky s tenkými vnitřními drážkami, výtlakem vody
  • Profil více vůle se sníženým valivým odporem k významnému snížení hluku
  • Zvýšení centrální drážky, jízdní stabilita při vysokých rychlostech

Exkluzivní produkt lze pořídit právě zde na našich stránkách v oblíbené kategorii maxxis. Nyní můžete získat zlevněné produkty z této známé rubriky v bezva akci! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se taky na další zboží od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Akční kousek Maxxis M-8090 ( 37x14.50 -16 126K, POR ) od známé společnosti Maxxis můžete najít právě zde za super peníze! Za bezkonkureční cenu 2 289 Kč.
Další produkty z kategorie Maxxis