Michelin Agilis Camping ( 215/70 R15CP 109Q )

Perfektní ochrana na mokru! Expert do deště pro kompaktní vozidla.Větší bezpečnost za deště při větší hospodárnosti. Skvělá volba pro všechny... více informací »
Michelin Agilis Camping ( 215/70 R15CP 109Q )
2 727 Kč
Ověřit dostupnost
Perfektní ochrana na mokru! Expert do deště pro kompaktní vozidla.Větší bezpečnost za deště při větší hospodárnosti. Skvělá volba pro všechny...

Perfektní ochrana na mokru! Expert do deště pro kompaktní vozidla.

Větší bezpečnost za deště při větší hospodárnosti. Skvělá volba pro všechny kompaktní vozidla. Vyvinuta pro kompaktní vozidla. Specialista pro ještě větší bezpečnost na suchých i mokrých silnicích.

  • Uniroyal nabízí více než 45 let pneumatiky do deště s technologií pro optimální výkon na mokru
  • Vhodná například pro vozidla Ford Fiesta, Renault Twingo a Alfa Romeo Mito
  • Krátká brzdná dráha na suché i mokré vozovce
  • Dlouhá životnost
  • Vysoká ochrana proti aquaplaningu

Vysoká ochrana proti aquaplaningu. Dvojitý klenutý tvar drážky a zvětšení šířky drážek ve střední části dezénu minimalizuje vodní turbulence v drážkách, podstatně zlepšuje rozptyl vody a zajišťuje tak vysokou odolnost vůči aquaplaningu.

Dlouhá životnost. Optimalizované rozložení tuhosti v dezénu poskytuje rovnoměrné a nízké opotřebení pro dlouhou životnost. Tužší ramenní bloky mají vliv na vyšší míru bezpečnosti při kritických jízdních manévrech.

Krátká brzdná dráha na suché i mokré vozovce. Směrově orientované lamely v dezénových blocích zlepšují podporu dezénu při brždění a také zvyšují tuhost dezénu v obvodovém směru. Výsledkem je krátká brzdná dráha na mokré i suché vozovce.

Super kousek můžete nakoupit již dnes na webu v oblíbené sekci uniroyal. Pořiďte si nové produkty ve zmíněné rubrice za super ceny. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás najdete další prověřené zboží od výrobce . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento designový produkt Michelin Agilis Camping ( 215/70 R15CP 109Q ) od kvalitního výrobce Michelin jde nakoupit aktuálně napořád výhodně! Pouze nyní za 2 727 Kč.