Michelin Pilot Sport 4 ( 205/50 ZR17 (93Y) XL )

Michelin Pilot Sport 4 Připravte se na skutečný požitek z jízdy v naprosté bezpečnosti, s pneumatikami, které všechna vaše rozhodnutí okamžitě... více informací »
Michelin Pilot Sport 4 ( 205/50 ZR17 (93Y) XL )
3 163 Kč
Ověřit dostupnost
Michelin Pilot Sport 4 Připravte se na skutečný požitek z jízdy v naprosté bezpečnosti, s pneumatikami, které všechna vaše rozhodnutí okamžitě...

Michelin Pilot Sport 4

Připravte se na skutečný požitek z jízdy v naprosté bezpečnosti, s pneumatikami, které všechna vaše rozhodnutí okamžitě promítnou na silnici.

Výhody produktu:

  • Výjimečná kontrola nad vozidlem a přesné reakce na pokyny řízení
  • Vysoká míra bezpečnosti na mokrém povrchu
  • Výjimečná kilometrová životnost typická pro pneumatiky MICHELIN
  • Vyvinutá ve spolupráci s nejvýznamnějšími výrobci vozidel a na základě zkušeností získaných v automobilových závodech

Zákonná ustanovení:
* BMW = 24 homologací s pneumatikou PILOT SPORT a PILOT SPORT PS2, Mercedes = 31 homologací s pneumatikou PILOT SPORT, PILOT SPORT PS2 a PILOT SPORT 3, AUDI &amp AUDI Quattro = 14 homologací s pneumatikou PILOT SPORT PS2 a PILOT SPORT 3, PORSCHE = 43 homologací s pneumatikou PILOT SPORT PS2


Nejprodávanější produkt Michelin Pilot Sport 4 ( 205/50 ZR17 (93Y) XL ) máte možnost najít mimo jiné tady na našem webu ve známé sekci michelin. Připravili jsme pro vás podobné kusy ve zmiňované rubrice za mimořádně nízkou cenu! Mezi zákazníky oblíbený výrobce dlouhodobě dodává top výrobky Náš sortiment je široký, máme v nabídce také další prověřené produkty od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Super produkt Michelin Pilot Sport 4 ( 205/50 ZR17 (93Y) XL ) od výrobce s dlouholetou historií Michelin získáte v naší internetové nabídce extra se slevou! Ceny již od 3 163 Kč.