Michelin Pilot Sport 4S ( 255/35 ZR20 (97Y) XL )

Tento velmi oblíbený kus Michelin Pilot Sport 4S ( 255/35 ZR20 (97Y) XL ) od top výrobce Michelin pohodlně získáte tady nyní za mimořádně nízkou cenu! Výhodně teď u nás za 3 980 Kč. EAN: 3528706468810
Michelin Pilot Sport 4S ( 255/35 ZR20 (97Y) XL )
3 980 Dostupnost: SKLADEM
Ověřit dostupnost

Popis produktu

Sportovní jízda na mokrých i suchých silnicích. Pro velmi silné vozy.

Model SportControl 2 představuje vylepšenou pneumatiku typu UHP navrženou pro sportovní jízdu. Přináší výhody krátké brzdné dráhy na suchém povrchu a vynikající ovládání na mokrém. Bude se vám líbit i snížená spotřeba paliva.

  • Sportovní jízdní vlastnosti na suchých i mokrých silnicích
  • Optimalizovaná stopa pneumatiky pro vysoký nájezd kilometrů
  • Špičková německá technologie se skvělým poměrem cena/výkon

Krátká brzdná vzdálenost na suché vozovce

Brzděte, když potřebujete. Pokročilá konstrukce běhounu umožňuje vyvážené rozložení tlaku v běhounu a zajišťuje optimální styk pneumatiky s vozovkou.

Vynikající ovládání na mokru.

Jezděte s jistotou, když na tom záleží nejvíce. Mnoho drážek AquaFlow umožňuje efektivní odvod vody a navržený směs běhounu s obsahem siliky zajišťuje trakci na mokrých cestách.

Sportovní jízda na suchých silnicích.

Využijte svůj velmi výkonný vůz co nejlépe. Široké a tuhé vnější okraje omezují deformace běhounu pneumatiky a přináší lepší přesnost do řízení při zatáčení.

Dlouhá kilometrová životnost

Optimalizovaná stopa pneumatiky a konstrukce dutin (černá, široká, silná) umožňuje rovnoměrné opotřebení dezénu s velkým kilometrovým nájezdem.

Snížená spotřeba paliva

Konstrukce s nízkou hmotností a vytvořená technologie směsi určená pro tuto pneumatiku řídí energetické ztráty a přináší úspory v průběhu životnosti pneumatiky.