www.autoservisdrevojan.cz

Michelin Pilot Sport 5 ( 215/50 ZR17 (95Y) XL FRV )

Levný výrobek Michelin Pilot Sport 5 ( 215/50 ZR17 (95Y) XL FRV ) od populární značky Michelin jednoduše seženete aktuálně za báječnou cenu. Nabídky již od 6 295 Kč.
EAN: 3528705179106
Michelin Pilot Sport 5 ( 215/50 ZR17 (95Y) XL FRV )

Vychutnejte si maximální požitek z jízdy s pneumatikou MICHELIN Pilot Sport 5.

Prožijte každý okamžik jízdy naplno a umocněte si své sportovní výkony po dlouhou dobu díky pneumatice MICHELIN Pilot Sport 5, která byla vyvinuta pro dlouhou životnost.

  • Letní sportovní silniční pneumatika MICHELIN 5. generace
  • Vyvinutá pro vynikající životnost a dlouhotrvající výkony
  • Vyrobená pro vynikající kontrolu nad řízením díky vysoké úrovni reakceschopnosti
  • Maximální přilnavost a brzdné výkony na mokrých a suchých vozovkách
  • Vysoké výkony ruku v ruce s elegantní estetikou

Ještě energičtější jízda po větší počet kilometrů
Zažijte vzrušení z citlivé jízdy v kombinaci s vysokými výkony a maximální životností pneumatiky MICHELIN Pilot Sport 5. Pociťte na vlastní kůži optimální reakce na pokyny řízení díky technologii dynamické odezvy MICHELIN, která zajišťuje přesnou reakceschopnost a jízdní stabilitu. Jezděte déle bez výkonnostních kompromisů díky technologii MaxTouch Construction, která zajišťuje rovnoměrné rozložení sil při akceleraci, brzdění a zatáčení pro delší životnost běhounu.

Spolehněte se na kontrolu nad vozidlem díky dlouhotrvající přilnavosti
Vyberte si pneumatiku MICHELIN Pilot Sport 5 pro její maximální přilnavost a brzdné výkony na suchém a mokrém povrchu. Její dvojí sportovní dezén má vnitřní stranu se širokými podélnými drážkami pro efektivní odvod vody a tím i lepší záběr a přilnavost na mokré vozovce a vnější stranu s tuhými dezénovými bloky pro větší přilnavost na suchém povrchu. Vychutnejte si bezstarostný požitek z jízdy díky spolehlivé kontrole nad vozidlem.

Výkony ruku v ruce s estetičností
Propojte styl a funkčnost s pneumatikou MICHELIN Pilot Sport 5. Technologie bočnice se sametovým efektem „Premium Touch Sidewall“ vytváří elegantní, matně černý design s mikrotexturou připomínající samet. Ať už jste na krátkých cestách, nebo na dlouhém výletě, cestujte vždy stylově, protože na detailech záleží. Pneumatika MICHELIN Pilot Sport 5 je vybavena indikátorem opotřebení, který vám umožňuje snadno kontrolovat a sledovat stav opotřebení pneumatiky.