Michelin Pilot Sport 5 ( 275/35 ZR19 (100Y) XL )

Tento referenční bod pro segment velmi vysokého výkonu se vyznačuje asymetrickým vzorkem. Ideální pro kompletní řadu vysoce výkonných a... více informací »
Michelin Pilot Sport 5 ( 275/35 ZR19 (100Y) XL )
7 809 Kč
Ověřit dostupnost
Tento referenční bod pro segment velmi vysokého výkonu se vyznačuje asymetrickým vzorkem. Ideální pro kompletní řadu vysoce výkonných a...

Tento referenční bod pro segment velmi vysokého výkonu se vyznačuje asymetrickým vzorkem. Ideální pro kompletní řadu vysoce výkonných a sportovních automobilů, může být také brána v úvahu pro výkonné vozy střední třídy.
Mezníkem ve vývoji řady Pirelli P Zero™ byla volba těchto pneumatik jako originální příslušenství pro nejvýkonnější a nejsilnější modely na trhu. Její asymetrický dezén běhounu zlepšuje brzdění a posiluje ovládání a řízení. Vynikající za mokra se zlepšenou bezpečností při možném akvaplaningu.
Nová nano-kompozitová směs zajišťuje maximální přilnavost a stabilitu. Konstrukční celistvost pneumatiky zlepšuje odezvu řízení, což je důležité při sportovní jízdě, a zajišťuje rovnoměrné opotřebení běhounu.
Speciální žlábky ve „tvaru-S“ v oblasti běhounu poskytují nižší hlučnost v kabině a zlepšují jízdní komfort. Spojuje výjimečnou přesnost řízení, vynikající brzdění a dobrý výkon za mokra. Ideální pro použití na vozovce/dráze.
Klíčové homologace:
Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Ford, GM, Jaguar, Lamborghini, Lotus, Maserati, Mercedes, MINI, Porsche, Seat, Volkswagen.

Velmi oblíbený kus Michelin Pilot Sport 5 ( 275/35 ZR19 (100Y) XL ) od našeho známého výrobce Michelin jde koupit tady skutečně levně. V akci od 7 809 Kč.