Michelin Pilot Sport Cup 2 ( 325/30 ZR21 (104Y) N0 )

Wintrac Pro Vredestein Wintrac Pro je odpovědí na rostoucí poptávku po ultra-high performance pneumatikách o rozměrech 17 palců a víc. Tato nová... více informací »
Michelin Pilot Sport Cup 2 ( 325/30 ZR21 (104Y) N0 )
9 140 Kč
Ověřit dostupnost
Wintrac Pro Vredestein Wintrac Pro je odpovědí na rostoucí poptávku po ultra-high performance pneumatikách o rozměrech 17 palců a víc. Tato nová...

Wintrac Pro

Vredestein Wintrac Pro je odpovědí na rostoucí poptávku po ultra-high performance pneumatikách o rozměrech 17 palců a víc. Tato nová zimní pneumatika nedělá žádné ústupky, co se týče výkonu a nabízí maximální přilnavost při zatáčení, krátkou brzdnou dráhu na mokrých silnicích a skvělý handling i ve vysokých rychlostech. Pneumatika Wintrac Pro je k dispozici v rychlostní kategorii Y, takže je vhodná pro použití při rychlostech až do 300 km/h a hodí se pro velkou škálu velikostí. Pneumatika v sobě spojuje atraktivní design (vytvořený ve spolupráci s Giugiarem) a pokročilou technologii.

VÝHODY

  • Maximální přilnavost při zatáčení
  • Krátká brzdná dráha na mokrých cestách
  • Výborná ovladatelnost i při vysokých rychlostech

Hodně žádaný výrobek máte možnost sehnat prostě tu na stránkách v oblíbené kategorii hankook. Máme pro vás další produkty z této populární kategorie za výhodné peníze. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás nabízíme více! Mrkněte také na další skvělé produkty od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Významná značka svým zákazníkům nabízí špičkové výrobky. Nakupujte výhoděn u nás!

Tento výjimečný kus Michelin Pilot Sport Cup 2 ( 325/30 ZR21 (104Y) N0 ) od známé značky Michelin můžete pořídit zde nyní za akční cenu. Právě teď jen za 9 140 Kč.