Nokian Hakkapeliitta LT3 ( LT245/75 R16 120/116Q 10PR, )

Užijte si zimu s námi! Pro kompaktní a střední třídu vozidel. Matador je značka s dlouhou tradicí a širokou nabídkou spolehlivých pneumatik.... více informací »
Nokian Hakkapeliitta LT3 ( LT245/75 R16 120/116Q 10PR
1 802 Kč
Ověřit dostupnost
Užijte si zimu s námi! Pro kompaktní a střední třídu vozidel. Matador je značka s dlouhou tradicí a širokou nabídkou spolehlivých pneumatik....

Užijte si zimu s námi! Pro kompaktní a střední třídu vozidel.

Matador je značka s dlouhou tradicí a širokou nabídkou spolehlivých pneumatik. Vysoká trakce na sněhu. Vhodná například pro vozidla Škoda Fabia, VW Polo a Peugeot 206.

  • Vysoká trakce na sněhu
  • Bezpečná na mokru
  • Dlouhá životnost
  • Nízká úroveň hluku

Vysoká trakce na sněhu. Agresivní V-design drážek, vysoké zaplnění plochy s vysokým počtem záběrových hran a „Zig-zag“ dezén se středovou drážkou mají vysokou kapacitu pohlcení sněhu. Důsledkem je optimální trakce na sněhu.

Bezpečná na mokru. Velký počet příčných V – drážek kombinovaných s dobrým odvodem vody ze středové oblasti plus široká středová obvodová drážka zaručují vysokou bezpečnost na mokrém povrchu.

Dlouhá životnost. Úzké a mělké obvodové zářezy ve středové části dezénu přispívají k rovnoměrnému rozložení kontaktního tlaku ve stopě. Benefitem je rovnoměrné opotřebení, komfortní jízda a dlouhá životnost.

Nízká úroveň hluku. Optimalizovaná tuhost dezénu a rovnoměrnější rozložení materiálu. Snížení odvalovaného hluku s optimalizovanou frekvencí. Přínosem je nízká úroveň hluku a zlepšený jízdní komfort.

Ve slevě tento výrobek lze zakoupit nyní tady na webu zařazený v sekci matador. Nyní získáte ještě ostatní produkty ve zmiňované sekci z pohodlí domova. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás také další skvělé produkty od dodavatele . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený kus Nokian Hakkapeliitta LT3 ( LT245/75 R16 120/116Q 10PR, ) od známého dodavatele Nokian pohodlně nakoupíte momentálně na našich stránkách za nejnižší cenu. V akci od 1 802 Kč.