www.autoservisdrevojan.cz

Nosič kol na tažné zařízení Thule VeloCompact 926 (3+1 kolo)

Výjimečný kousek Nosič kol na tažné zařízení Thule VeloCompact 926 (3+1 kolo) od našeho výrobce Thule jednoduše naleznete právě opravdu výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 22 680 Kč.
Nosič kol na tažné zařízení Thule VeloCompact 926 (3+1 kolo)
Ověřit dostupnost
Značka: Thule
22 680
Popis produktu

Thule VeloCompact 926 je unikátní nosič jízdních kol určený na tažné zařízení, a který primárně ocení celá rodina. 

Součástí dodávky je adaptér, díky kterému lze na nosič upevnit až 4 jízdní kola.

Můžete si být jistí, že kola budou za všech okolností pevně držet v nosiči, a to díky důmyslnému systému uchycení.

Na nosiči lze přepravovat i jízdní kola s velkým rozvorem, protože nosič disponuje funkcí vysouvatelných držáků plášťů.

Adaptér zvyšuje kapacitu nosiče Thule VeloCompact 926 o jedno jízdní kolo. Celkem tak lze na nosiči přepravovat až 4 jízdní kola.

Adaptér je vhodný pro přepravu všech typů jízdních kol kromě elektrokol.

Nosnost adaptéru je 15kg a jeho hmotnost je 2,8kg.

Rozměry adaptéru jsou 114 x 30mm

Při vývoji nosiče VeloCompact 926 bylo dbáno na maximální bezpečí. A to jak ostatních účastníků silničního provozu a pasažérů ve voze, tak jízdních kol samotných.

Nosič byl testován v rámci testů City Crash a je certifikován autoritou TÜV Rheinland.

Jízdní kola jsou zabezpečna dvojím způsobem. Jednak je nosič zajištěn zámkem k tažnému zařízení. Dále je každé kolo uzamčené k nosiči. Případná krádež je tedy i pro zkušeného zloděje doslova poměrně složitá.

Nosič kol na tažné zařízení Thule VeloCompact 926 unitkání nosič a to především díky funkcím, které maximalizují pohodlnost používání nosiče.

K tažnému zařízení se nosič upevňuje pomocí jednoduchého mechanismu s upevňovací pákou. Montáž i demontáž je tak velmi jednoduchá a dá se zvládnout doslova jednou rukou!

Na přístupnost zavazadlového prostoru bylo také myšleno. Při sešlápnutí nožního pedálu lze celou konstrukci nosiče včetně upevněných kol bezpečně odklopit

Nosič oceníte i ve chvíli, kdy se nikam nechystáte, protože jej můžete jednoduše složit a díky kompaktním rozměrům uložit na libovolné místo.

  • Možnost sklopit nosič i s naloženými koly (i při použití adaptéru pro 4. kolo).
  • Obě pneumatiky kola se upevňují pomocí rychloupínacího mechanismu do nastavitelné drážky.
  • Funkce sklápění
  • Elektrická zásuvka: 13 pólů
  • Nosnost nosiče: 60kg
  • Hmotnost nosiče: 21,8kg
  • Rozestup mezi jízdními koly: 19cm
  • Lze použít pro kola s průměrem trubky rámu 22-80mm
  • Rozměry nosiče: 126 x 74 x 80cm
  • Rozměry nosiče ve složeném stavu: 103 x 74 x 35cm

Pokud často převážíte svá jízdní kola na nosiči nebo v kufru auta se sklopenými zadními sedačkami, rozhodně byste měli alespoň uvažovat nad ochranným návlekem na kolo.

Při přepravě na nosiči ochráníte kolo před prachem, odřením a nepřízní počasí. Při přepravě v kufru pak chráníte interiér auta před ušpiněním.

Ideální volbou je speciální voděodolný ochranný potah na kolo mBag. Je vyrobený z unikátní stretchové (pružné) látky, díky které je možné potah použít na všechny standardní velikosti jízdních kol. Potah je na kole napnutý, nikde „neplandá“, nevisí a nepřekáží!

Kromě převážení kol oceníte potah i během uskladnění kola. Při skladování ve sklepě nebo v garáži chrání kolo před prachem. Při uložení kola v bytě nebo v kanceláři naopak chráníte vnitřní prostory před ušpiněním od kola.