Nosič kol na tažné zařízení TMK Light and Easy 2

Nosič kol TMK Light and Easy 2 je vhodný pro převoz běžných kol i elektrokol. Lze jej upevnit na jakékoliv tažné zařízení a to pouhým... více informací »
Nosič kol na tažné zařízení TMK Light and Easy 2
Značka: TMK system
9 999 Kč
Ověřit dostupnost
Nosič kol TMK Light and Easy 2 je vhodný pro převoz běžných kol i elektrokol. Lze jej upevnit na jakékoliv tažné zařízení a to pouhým...

Nosič kol TMK Light and Easy 2 je vhodný pro převoz běžných kol i elektrokol.

Lze jej upevnit na jakékoliv tažné zařízení a to pouhým nasazením a sklopením nosné tyče. Poskytuje vysokou nosnost 50kg

Nosič je složený ze 3 částí (nosná tyč 2x rampa na upevnění kola). Manipulace s nosičem je tak skutečně jednoduchá.

Ve složeném stavu má nosič minimální rozměry a je velmi dobře skladovatelný.

Díky speciálnímu mechanismu disponuje nosič neomezeným rozsahem sklopení. Je vhodný pro dodávky, rodinné vozy a MPV.

Používání nosiče je velmi jednoduché. Nejprve se na tažné zařízení nasune nosná tyč, která se zajistí pouhým sklopením. Potom se do nosné tyče zasunou rampy na upevnění kola, které se zajistí rychloupínacím mechanismem. Dále se pomocí pásků a čelistí upevní kola k nosiči.

Protože je nosič složen ze 3 částí, nikdy nezvedáte celou jeho váhu. Manipulace s nosičem je velmi jednoduchá i pro méně fyzicky zdatného cyklistu nebo cyklistku!

Pozor! Nosič není vybaven zamykacím mechanismem! Pomocí zámku (například Hiplok) je však možné uzamknout kolo za pedál k nosné tyči. Tím se zajistí i nosič na tažném zařízení, protože technicky není možné sejmout nosič z tažného zařízení, pokud je na něm alespoň jedno kolo. Po sejmutí kola není nosič nijak zajištěný, proto doporučujeme prázdný nosič jednoduše složit do kufru auta.

Díky speciálnímu mechanismu je možné sklápět nosič v neomezeném rozsahu (až co se kola opřou o zem). Proto je vhodný i pro dodávky, rodinné vozy a MPV.

Světelná rampa pro umístění SPZ je vybavena 13pinovým konektorem.

Pokud často převážíte svá jízdní kola na nosiči nebo v kufru auta se sklopenými zadními sedačkami, rozhodně byste měli alespoň uvažovat nad ochranným návlekem na kolo.

Při přepravě na nosiči ochráníte kolo před prachem, odřením a nepřízní počasí. Při přepravě v kufru pak chráníte interiér auta před ušpiněním.

Ideální volbou je speciální voděodolný ochranný potah na kolo mBag. Je vyrobený z unikátní stretchové (pružné) látky, díky které je možné potah použít na všechny standardní velikosti jízdních kol. Potah je na kole napnutý, nikde „neplandá“, nevisí a nepřekáží!

Kromě převážení kol oceníte potah i během uskladnění kola. Při skladování ve sklepě nebo v garáži chrání kolo před prachem. Při uložení kola v bytě nebo v kanceláři naopak chráníte vnitřní prostory před ušpiněním od kola.

Nejprodávanější produkt najdete bez problémů tu na našem webu umístěný v rubrice nosiče kol na tažné zařízení. Nyní můžete koupit parádní produkty ze zmíněné rubriky za výprodejovou cenu.

Výjimečný a žádaný kus Nosič kol na tažné zařízení TMK Light and Easy 2 od značky se skvělou pověstí TMK system jednoduše pořídíte nyní opravdu levně! Levně za 9 999 Kč.