Nosič kol na tažné zařízení TMK Reflex

Nosič kol TMK Reflex je vhodný pro převoz běžných kol i elektrokol (maximálně 2 elektrokola + 1 běžné kolo, nelze převážet 3 elektrokola). Lze... více informací »
Nosič kol na tažné zařízení TMK Reflex
Značka: TMK system
6 399 Kč
Ověřit dostupnost
Nosič kol TMK Reflex je vhodný pro převoz běžných kol i elektrokol (maximálně 2 elektrokola + 1 běžné kolo, nelze převážet 3 elektrokola). Lze...

Nosič kol TMK Reflex je vhodný pro převoz běžných kol i elektrokol (maximálně 2 elektrokola + 1 běžné kolo, nelze převážet 3 elektrokola).

Lze jej upevnit na jakékoliv tažné zařízení a to pouhým nasazením a sklopením nosné tyče. Poskytuje vysokou nosnost 60kg

Nosič s nejrychlejším a nejjednodušším upevněním v našem sortimentu! Stačí 3x cvaknout a můžete nasazovat kola!

Ve složeném stavu má nosič minimální rozměry a je velmi dobře skladovatelný.

Díky speciálnímu mechanismu disponuje nosič neomezeným rozsahem sklopení. Je vhodný pro dodávky, rodinné vozy a MPV.

Používání nosiče je velmi jednoduché. Nejprve se nasadí na tažné zařízení a sklopením se zajistí (1. cvak). Potom zvednete nosnou tyč do svislé polohy (2. cvak). Následně napřímíte nosnou rampu (3. cvak). Ta je opatřena silikonovým návlekem, který chrání rám kola před poškrábáním a má výborné protiskluzové vlastnosti. Po nasazení se kola na nosnou rampu zajistí pomocí textilních a gumových upevňovacích řemínků. Nakonec osadíte nosič světelnou rampou.

Nosič má kompaktní rozměry a váží pouhých 11kg. Manipulace je tím pádem velmi jednoduchá i pro méně fyzicky zdatného cyklistu nebo cyklistku!

V základní verzi není nosič uzamykatelný! Lze však dokoupit uzamykatelné šrouby na světelnou rampu. Pokud je světelná rampa uzamčená, nelze ji z nosiče sejmout a tím pádem brání také sundání kol. Díky konstrukci nosiče není technicky možné sejmout nosič z tažného zařízení, pokud je na něm alespoň jedno kolo. Po sejmutí kol není nosič nijak zajištěný, proto doporučujeme prázdný nosič jednoduše složit do kufru auta.

Díky speciálnímu mechanismu je možné sklápět nosič v neomezeném rozsahu (až co se kola opřou o zem). Proto je vhodný i pro dodávky, rodinné vozy a MPV.

Světelná rampa pro umístění SPZ je vybavena 13pinovým konektorem.

Tento výjimečný produkt Nosič kol na tažné zařízení TMK Reflex od značky se zárukou kvality TMK system jde sehnat právě teď u nás ve slevě! Produkt momentálně prodáváme za 6 399 Kč.