Oboustranná lepicí páska 3M (1,2x5m)

Vysoce kvalitní oboustranná lepicí páska věhlasné značky 3M. Bez problémů přilne na skleněné, kovové, plastové i dřevěné povrchy. Lepicí... více informací »
Oboustranná lepicí páska 3M (1
Značka: 3M CarCare
275 Kč
Ověřit dostupnost
Vysoce kvalitní oboustranná lepicí páska věhlasné značky 3M. Bez problémů přilne na skleněné, kovové, plastové i dřevěné povrchy. Lepicí...

Vysoce kvalitní oboustranná lepicí páska věhlasné značky 3M. Bez problémů přilne na skleněné, kovové, plastové i dřevěné povrchy. Lepicí vrstva pásky je velmi odolná a zachovává si vlastnosti i při extrémně nízkých i vysokých teplotách. Páska je dále je odolná vůči působení UV záření, vlhkosit, technických maziv i rozpouštědel. Délka pásky je 5 metrů, šířka 1,2cm, tloušťka cca 1mm.  
Ve slevě tento výrobek Oboustranná lepicí páska 3M máte možnost nakoupit v pohodě tady u nás v populární sekci ostatní drobné doplňky. Nyní získáte skvělé kousky ve zmiňované sekci za internetové ceny. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na další kousky od výrobce 3M CarCare. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený výrobek Oboustranná lepicí páska 3M (1,2x5m) od spolehlivé značky 3M CarCare je dostupný tady teď za parádní cenu. Teď za akční cenu 275 Kč.
Další produkty od výrobce 3M CarCare