Ochranná lišta hrany kufru Audi Q7 2015- (tmavá)

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Audi Q7 je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti.... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru Audi Q7 2015- (tmavá)
Značka: Avisa
1 350 Kč
Ověřit dostupnost
Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Audi Q7 je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti....

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Audi Q7 je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru.

Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy. 

Avisa je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Avisa známá po celé Evropě.

Součást balení

  • Ochranná lišta
  • Tuba s leštící pastou
  • Odmašťující kapesník 3M
  • Manuál k instalaci

1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou pomocí přiloženého ubrousku 3M.

2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit.

3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo papírovou lepicí páskou.

4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty.

5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2).

6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše.

POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).

Kvalitní a žádaný kousek je k dispozici nyní na stránkách v oblíbené rubrice ochranné lišty hrany kufru! Podívejte se na jiné výrobky z naší kategorie v akci! Tento vyjímečný výrobce Avisa pro vás vyrábí velmi kvalitní zboží. To ale však není vše, nebojte, máme toho více. Prozkoumejte u nás taky další prověřené zboží značky Avisa. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně žádaný produkt Ochranná lišta hrany kufru Audi Q7 2015- (tmavá) od skvělé značky Avisa máte možnost pořídit ještě dnes napořád výhodně! Právě teď za cenu 1 350 Kč.