Ochranná lišta hrany kufru BMW X1 2015- (F48)

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu BMW X1 je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru BMW X1 2015- (F48)
Značka: Avisa
1 190 Kč
Ověřit dostupnost
Ochranná lišta na zadní nárazník vozu BMW X1 je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním...

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu BMW X1 je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru.

Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy. 

Avisa je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Avisa známá po celé Evropě.

Součást balení

  • Ochranná lišta
  • Tuba s leštící pastou
  • Odmašťující kapesník 3M
  • Manuál k instalaci

1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou pomocí přiloženého ubrousku 3M.

2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit.

3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo papírovou lepicí páskou.

4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty.

5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2).

6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše.

POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).


Kvalitní a žádaný kus Ochranná lišta hrany kufru BMW X1 2015- lze sehnat právě na našich stránkách zařazený v rubrice ochranné lišty hrany kufru. Vyberte si kvalitní zboží z této známé kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu. Možná ale hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Máme v nabídce však také další produkty od značky Avisa. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zcela unikátní produkt Ochranná lišta hrany kufru BMW X1 2015- (F48) od skvělé a známé značky Avisa pohodlně pořídíte ještě dnes za zcela nejnižší cenu! V akci za 1 190 Kč.