Ochranná lišta hrany kufru Ford Galaxy 2006-2014

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Ford Galaxy je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru Ford Galaxy 2006-2014
Značka: Alufrost
2 320 Kč
Ověřit dostupnost
Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Ford Galaxy je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům...

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Ford Galaxy je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru.

Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy. 

Alufrost je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Alufrost známá po celé Evropě.

1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou.

2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit.

3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo maskovací páskou.

4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty.

5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2).

6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše.

POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).


Výjimečný produkt můžete nakoupit právě tady u nás zařazený v sekci ochranné lišty hrany kufru! Vyhledejte si nové produkty z této populární sekce za skvělou cenu! Výrobce Alufrost svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní produkty Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. To není vše, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte na více kousků značky Alufrost. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý produkt Ochranná lišta hrany kufru Ford Galaxy 2006-2014 od známé kvalitní značky Alufrost snadno najdete na našich stránkách teď právě ve výprodejové akci. Produkt koupíte teď u nás za 2 320 Kč.