Ochranná lišta hrany kufru Mercedes GLC-Class X253 2015-

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Mercedes GLC-Class X253 je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru Mercedes GLC-Class X253 2015-
Značka: Avisa
1 690 Kč
Ověřit dostupnost
Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Mercedes GLC-Class X253 je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým...

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Mercedes GLC-Class X253 je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru.

Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy. 

Avisa je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Avisa známá po celé Evropě.

Součást balení

  • Ochranná lišta
  • Tuba s leštící pastou
  • Odmašťující kapesník 3M
  • Manuál k instalaci

1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou pomocí přiloženého ubrousku 3M.

2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit.

3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo papírovou lepicí páskou.

4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty.

5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2).

6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše.

POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).


Levný produkt jde koupit rovnou tady u nás v oblíbené kategorii ochranné lišty hrany kufru! Pořiďte si ještě podobné kousky z této sekce z pohodlí domova. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, máme toho více! Máme v nabídce však také další skvělé produkty od výrobce Avisa. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbená značka Avisa vám může nabídnout top sortiment

Výjimečný produkt Ochranná lišta hrany kufru Mercedes GLC-Class X253 2015- od výrobce s dlouholetou historií Avisa jednoduše můžete pořídit právě teď v nabídce extra výhodně! Nyní za 1 690 Kč.