Ochranná lišta hrany kufru Mercedes V-Class / Viano / Vito 2014- (W447, chrom, tmavá, dlouhá)

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Mercedes V-Class / Viano / Vito je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru Mercedes V-Class / Viano / Vito 2014- (W447
Značka: Avisa
1 990 Kč
Ověřit dostupnost
Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Mercedes V-Class / Viano / Vito je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým...

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Mercedes V-Class / Viano / Vito je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru.

Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy. 

Avisa je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Avisa známá po celé Evropě.

Součást balení

  • Ochranná lišta
  • Tuba s leštící pastou
  • Odmašťující kapesník 3M
  • Manuál k instalaci

1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou pomocí přiloženého ubrousku 3M.

2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit.

3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo papírovou lepicí páskou.

4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty.

5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2).

6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše.

POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).

Tento levný produkt je k dostání v pohodě na webu ve známé sekci ochranné lišty hrany kufru! Pořiďte si zlevněné kousky z naší rubriky ve výhodné akci! Tento výrobce Avisa vám může poskytnout velmi kvalitní výrobky To ovšem není všechno, naše nabídka je široká! U nás najdete další prověřené zboží značky Avisa. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený produkt Ochranná lišta hrany kufru Mercedes V-Class / Viano / Vito 2014- (W447, chrom, tmavá, dlouhá) značky Avisa snadno seženete právě teď za výborné peníze. Zrovna teď v akci za 1 990 Kč.