Ochranná lišta hrany kufru Škoda Karoq 2017- (tmavá, chrom)

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Škoda Karoq je vyrobená z tmavé pochromované nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru Škoda Karoq 2017- (tmavá
Značka: Avisa
1 790 Kč
Ověřit dostupnost
Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Škoda Karoq je vyrobená z tmavé pochromované nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým...

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu Škoda Karoq je vyrobená z tmavé pochromované nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru.

Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy. 

Avisa je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Avisa známá po celé Evropě.

Součást balení

  • Ochranná lišta
  • Odmašťující kapesník 3M
  • Manuál k instalaci

1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou pomocí přiloženého ubrousku 3M.

2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit.

3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo papírovou lepicí páskou.

4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty.

5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2).

6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše.

POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).

Ve slevě produkt Ochranná lišta hrany kufru Škoda jde sehnat mimo jiné tady na webu zařazený v rubrice ochranné lišty hrany kufru. Nyní získáte unikátní produkty z naší rubriky za nejlepší ceny! To není vše, přichystali jsme toho pro vás více. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené produkty od dodavatele Avisa. Najdete je níže na této stránce.

Ve slevě tento produkt Ochranná lišta hrany kufru Škoda Karoq 2017- (tmavá, chrom) od známého výrobce Avisa jde nakoupit v naší aktuální nabídce opravdu výhodně! Akční ceny od 1 790 Kč.