Ochranná lišta hrany kufru VW Arteon 2017- (sedan)

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu VW Arteon je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru VW Arteon 2017- (sedan)
Značka: Avisa
1 350 Kč
Ověřit dostupnost
Ochranná lišta na zadní nárazník vozu VW Arteon je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním...

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu VW Arteon je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru.

Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy. 

Avisa je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Avisa známá po celé Evropě.

Součást balení

  • Ochranná lišta
  • Odmašťující kapesník 3M
  • Manuál k instalaci

1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou pomocí přiloženého ubrousku 3M.

2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit.

3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo papírovou lepicí páskou.

4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty.

5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2).

6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše.

POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).

Kvalitní a velmi žádaný produkt je k dostání aktuálně tady u nás ve známé rubrice ochranné lišty hrany kufru. Nyní můžete koupit ještě podobné zboží z této populární sekce ve výprodejové akci. Nebojte, máme toho více, prozkoumejte u nás další prověřené zboží značky Avisa. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Tato značka Avisa má skvělé výrobky.

Oblíbený a kvalitní výrobek Ochranná lišta hrany kufru VW Arteon 2017- (sedan) od spolehlivého výrobce Avisa k dostání aktuálně za báječnou cenu! Výhodně teď u nás za 1 350 Kč.