Ochranná lišta hrany kufru VW Golf V. 2003-2008 (hb)

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu VW Golf V. je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru VW Golf V. 2003-2008 (hb)
Značka: Avisa
1 290 Kč
Ověřit dostupnost
Ochranná lišta na zadní nárazník vozu VW Golf V. je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům...

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu VW Golf V. je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru.

Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky 3M, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy. 

Avisa je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Avisa známá po celé Evropě.

Součást balení

  • Ochranná lišta
  • Tuba s leštící pastou
  • Odmašťující kapesník 3M
  • Manuál k instalaci

1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou pomocí přiloženého ubrousku 3M.

2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit.

3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo papírovou lepicí páskou.

4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty.

5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2).

6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše.

POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).

Kvalitní a oblíbený produkt Ochranná lišta hrany kufru VW Golf jde koupit bez obtíží tu na webu v populární kategorii ochranné lišty hrany kufru. Nyní můžete získat zlevněné výrobky z naší kategorie ve výprodejové akci! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na další vybrané kousky značky Avisa. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt Ochranná lišta hrany kufru VW Golf V. 2003-2008 (hb) pocházející od značky Avisa můžete koupit právě teď v naší nabídce extra výhodně! Aktuálně výhodně za 1 290 Kč.