Ochranná lišta hrany kufru VW Transporter T6 2015- (otevírání do strany)

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu VW T6 je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním... více informací »
Ochranná lišta hrany kufru VW Transporter T6 2015- (otevírání do strany)
Značka: Alufrost
2 090 Kč
Ověřit dostupnost
Ochranná lišta na zadní nárazník vozu VW T6 je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním...

Ochranná lišta na zadní nárazník vozu VW T6 je vyrobená z nerezové oceli. Lišta je odolná proti veškerým povětrnostním vlivům i vlhkosti. Spolehlivě chrání nárazník před odřením při nakládání i vykládání věcí ze zavazadlového prostoru.

Montáž ochranné lišty se provádí lepením pomocí oboustranné lepicí pásky, která je součásti balení. Při použití ochrannné lišty šetříte hrany nárazníku auta čímž předcházíte případným nákladům na opravy. 

Alufrost je výrobce ocelových krycích lišt pro automobilový průmysl. Díky dlouholeté tradici ve výrobě a kvalitě svých výrobků je značka Alufrost známá po celé Evropě.

1) Vyčistěte a odmastěte místo, kde dojde k překrytí ochrannou lištou.

2) Před lepením nejprve přiložte ochrannou lištu na místo, kam ji budete lepit.

3) Označte si krajní místa ochranné lišty na nárazník fixem nebo maskovací páskou.

4) Odstraňte ochrannou vrstvu samolepicí pásky z ochanné lišty.

5) Přiložte podle značek, které jste si vyznačili v bodě 2).

6) Lištu postupně přimáčkněte po celé ploše.

POZOR: Jakmile je lišta přilepená, nelze ji sundat. Při instalaci prosím věnujte zvýšenou pozornost bodům 2) a 5).


Tento exkluzivní produkt máte možnost pořídit bez problémů tady u nás zařazený v sekci ochranné lišty hrany kufru! Nyní si můžete koupit nové produkty ve zmíněné rubrice za mimořádně nízkou cenu!

Tento levný výrobek Ochranná lišta hrany kufru VW Transporter T6 2015- (otevírání do strany) od dodavatele s dlouholetou historií Avisa je k dispozici tady teď za parádní cenu. Nyní za akční cenu 2 090 Kč.