Ochranné návleky na pneumatiky (17″ – 21″)

Sada obalů na pneumatiky 17" - 21" Obaly jsou ideální pro skladování a přepravu pneumatik. Při manipulaci chrání před znečištěním oděv i... více informací »
Ochranné návleky na pneumatiky (17" - 21")
Značka: Compass
580 Kč
Ověřit dostupnost
Sada obalů na pneumatiky 17" - 21" Obaly jsou ideální pro skladování a přepravu pneumatik. Při manipulaci chrání před znečištěním oděv i...

Sada obalů na pneumatiky 17″ – 21″ Obaly jsou ideální pro skladování a přepravu pneumatik. Při manipulaci chrání před znečištěním oděv i zavazadlový prostor. Zároveň jejich použití prodlužuje životnost pneumatik. Uložení pneumatik do obalů je díky soustavě suchých zipů a klipů velmi rychlé a snadné. Ochranné návleky na pneumatiky jsou ušité z pevné polyesterové tkaniny s dlouhou životností. Na každém obalu je graficky znázorněna pozice na autě pro jednodušší orientaci při výměně pneumatiky. Každý jednotlivý obal je osazen praktickým madlem. Sada obsahuje 4 ks obalů pro kola o velikosti 17″ – 21″. Maximální obvod pneu je 230 cm. Žádaný produkt získáte teď tu na webu umístěný v kategorii ochranné potahy. Máme pro vás ostatní kusy z této rubriky za parádní cenu. Věhlasný výrobce Compass dlouhodobě nabízí top výrobky.

Tento kvalitní produkt Ochranné návleky na pneumatiky (17" - 21") od předního výrobce Compass snadno můžete najít v naší aktuální nabídce za super peníze. Momentálně v akci za 580 Kč.