Ochranné návleky na pneumatiky XL (od Ø 661mm do 735mm)

Obaly jsou ideální pro skladování a přepravu pneumatik. Při manipulaci chrání před znečištěním oděv i zavazadlový prostor. Zároveň jejich... více informací »
Ochranné návleky na pneumatiky XL (od Ø 661mm do 735mm)
Značka: Petex
829 Kč
Ověřit dostupnost
Obaly jsou ideální pro skladování a přepravu pneumatik. Při manipulaci chrání před znečištěním oděv i zavazadlový prostor. Zároveň jejich...

Obaly jsou ideální pro skladování a přepravu pneumatik. Při manipulaci chrání před znečištěním oděv i zavazadlový prostor. Zároveň jejich použití prodlužuje životnost pneumatik. Uložení pneumatik do obalů je díky soustavě suchých zipů a klipů velmi rychlé a snadné.

Ochranné návleky na pneumatiky jsou ušité z pevné polyesterové tkaniny s dlouhou životností.

Na každém obalu je graficky znázorněna pozice na autě pro jednodušší orientaci při výměně pneumatiky. Každý jednotlivý obal je osazen praktickým madlem a kapsou na suchý zip pro uchovávání šroubů.

Sada obsahuje 4 ks obalů pro kola 

Velmi oblíbený výrobek Ochranné návleky na pneumatiky XL (od Ø 661mm do 735mm) máte možnost sehnat také tady u nás zařazený v rubrice ochranné potahy. Pořiďte si ještě jiné produkty z naší rubriky za skvělou cenu. Nebojte, v nabídce toho máme víc, prozkoumejte u nás také více kousků značky Petex. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Populární dodavatel Petex vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní sortiment.

Neodolatelný kousek Ochranné návleky na pneumatiky XL (od Ø 661mm do 735mm) od odblíbeného výrobce Petex snadno získáte zde teď za zcela nejnižší cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 829 Kč.