Ochranné návleky na pneumatiky XXL (od Ø 736mm do 800mm)

Obaly jsou ideální pro skladování a přepravu pneumatik. Při manipulaci chrání před znečištěním oděv i zavazadlový prostor. Zároveň jejich... více informací »
Ochranné návleky na pneumatiky XXL (od Ø 736mm do 800mm)
Značka: Petex
890 Kč
Ověřit dostupnost
Obaly jsou ideální pro skladování a přepravu pneumatik. Při manipulaci chrání před znečištěním oděv i zavazadlový prostor. Zároveň jejich...

Obaly jsou ideální pro skladování a přepravu pneumatik. Při manipulaci chrání před znečištěním oděv i zavazadlový prostor. Zároveň jejich použití prodlužuje životnost pneumatik. Uložení pneumatik do obalů je díky soustavě suchých zipů a klipů velmi rychlé a snadné.

Ochranné návleky na pneumatiky jsou ušité z pevné polyesterové tkaniny s dlouhou životností.

Na každém obalu je graficky znázorněna pozice na autě pro jednodušší orientaci při výměně pneumatiky. Každý jednotlivý obal je osazen praktickým madlem a kapsou na suchý zip pro uchovávání šroubů.

Sada obsahuje 4 ks obalů pro kola 

Tento diskontní kousek Ochranné návleky na pneumatiky XXL (od lze koupit již dnes tady na stránkách v oblíbené kategorii ochranné potahy. Nyní si můžete pořídit ostatní produkty z této populární kategorie za výhodnou cenu. To ale není vše, nebojte, máme toho více. Podívejte se také na další prověřené produkty od značky Petex. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný výrobce Petex má top produkty

Velmi prodávaný produkt Ochranné návleky na pneumatiky XXL (od Ø 736mm do 800mm) od známé značky Petex snadno najdete u nás trvale výhodně! Nyní za 890 Kč.