www.autoservisdrevojan.cz

Ochranný obal na kolo mBag 2.0 (černý, logo AH)

Ve slevě tento kousek Ochranný obal na kolo mBag 2.0 (černý, logo AH) od této skvělé značky Montone snadno můžete najít bezpečně online za neuvěřitelně výhodnou cenu! Ceny již od 2 790 Kč.
Ochranný obal na kolo mBag 2.0 (černý
Zjistit více >
Značka: Montone
2 790
Popis produktu

Pokud často převážíte svá jízdní kola na nosiči nebo v kufru auta se skolpenými zadními sedačami, rozhodně byste měli alespoň uvažovat nad ochraným návlekem na kolo mBag druhé generace od českého výrobce.

Při přepravě na nosiči ochráníte kolo před vlhkostí, prachem, odřením a nepřízní počasí. Při přepravě v kufru pak chráníte interiér auta před ušpiněním.

Speciální voděodolný ochranný potah na kolo mBag je vyrobený z unikátní stretchové (pružné) látky, díky které je možné potah použít na všechny standardní velikosti jízdních kol. Potah je na kole napnutý, nikde „neplandá“, nevisí a nepřekáží!

Kromě převážení kol oceníte potah i během uskladnění. Při skladování ve sklepě nebo v garáži chrání kolo před prachem. Při uložení kola v bytě nebo v kanceláři naopak chráníte vnitřní prostory před ušpiněním od kola. V neposlední řadě pak skryje Vaše kolo před očima zlodějů.

Pozor! Ochranný potah mBag není možné použít při přepravě kol na střešních nosičích.

Pro střešní nosiče je vhodný obal na kolo mRoof.

https://www.autohotarek.cz/ochranny-obal-na-kolo-mroof-montone

  • Typ kola: Silniční kola, trekingová kola, horská kola i elektrokola.
  • Velikost kola: Do 29″.
  • Délka kola: 160cm – 200cm.
  • určeno pro nosiče kol umístěné na tažném zařízení
  • Materiál: Strečový (pružný), otěruvzdorný, vodoodpudivý.
  • Údržba: Obal je možné prát v pračce při teplotě 30°C (nepoužívat aviváž, nežehlit, nesušit v sušičce). Vodoodpudivá vlastnost se snižje po cca 30 pracích cyklech. Následně doporučujeme aplikovat impregnaci na textil.

Obsah balení:

  • 1x ochranný potah kola mBag 2.0
  • 4x menší ochrnné návleky na pedály a řidítka
  • 2x výplň do návleků na pedály
  • 1x multifunkční obal, ve kterém obal bike mBag 2.0 a návleky uskladníte

Pokud převážíte více kol vedle sebe nebo chcete ochránit citlivé části kola před otlučením lze k obalu mBag zakoupit ochrannou vložku mProtection.

Vložka mProtection spolehlivě ochrání kolo a perfektně pasuje do obalu mBag a je vhodná pro všechny velikosti rámů kol. Je vyrobená z lehkého avšak odolného materiálu o tloušťce 5mm, který je velmi jednoduchý na údržbu.

Ochranná vložka mProtection není součástí ochranného potahu mBag. Vložku je možné zakoupit samostatně.