Ofuky oken Hyundai Kona 2017- (4 díly)

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění... více informací »
Ofuky oken Hyundai Kona 2017- (4 díly)
Značka: Heko
990 Kč
Ověřit dostupnost
Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění...

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru vozu při jízdě s otevřenými okny.

Díky ofukům je možné pohodlně větrat i ve špatném počasí. Ofuky totiž usměrňují vzduch proudící kolem vozu. Do auta se tak nedostanou dešťové kapkysněhové vločky ani obtížný hmyz.

Mezi další nespornou výhodou deflektorů je, že jízda s otevřenými okny je méně hlučná.

Ofuky ocení také kuřáci. Při odklepávání popelu z okna padá popel ven na vozovku a ne zpět do auta.

Ať už vlastníte auto Hyundai Kona nebo jinou značku, ofuky Heko dodají každému vozu dynamický a moderní vzhled.

Montáž ofuků je velice jednoduchá, jak je patrné z videonávodu vlevo. Nejprve je nutné maximálně stáhnout okénka (až do dveří). Poté se z ofuků sejme ochranná fólie, která překrývá samolepicí pásky. Ofuky napasujte do rámu dveří a následně zavřete okénka. Ta by měla zůstat zavřená po dalších 24 hodin.

Jestliže jsou ofuky v rámu volné nebo se vyskytují problémy při otvírání a zavírání oken, použijte vymezovací plíšky, které jsou součástí balení.

Obsah sady

  • 2 ofuky na přední dveře
  • 2 ofuky na zadní dveře
  • 8 vymezovacích plíšků
  • obrázkový návod montáže

Super produkt Ofuky oken Hyundai Kona je k získání nyní tady na stránkách ve známé rubrice ofuky na celé auto! Prozkoumejte ještě ostatní výrobky ze zmíněné kategorie za rozumné peníze. Nebojte, máme toho více, u nás totiž najdete další skvělé kousky od výrobce Heko. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka Heko má ve stále nabídkce kvalitní zboží. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce!

Tento skvělý kousek Ofuky oken Hyundai Kona 2017- (4 díly) od výrobce s dobrým jménem Heko pohodlně získáte na našich stránkách teď právě trvale výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 990 Kč.