Ofuky oken Kia Niro 2016- (přední)

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru... více informací »
Ofuky oken Kia Niro 2016- (přední)
Značka: Heko
690 Kč
Ověřit dostupnost
Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru...

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru vozu při jízdě s otevřenými okny.

Díky ofukům je možné pohodlně větrat i ve špatném počasí. Ofuky totiž usměrňují vzduch proudící kolem vozu. Do auta se tak nedostanou dešťové kapky, sněhové vločky aniobtížný hmyz.

Mezi další nespornou výhodou deflektorů je, že jízda s otevřenými okny je méně hlučná.

Upozornění: Deflektory nejsou homologované.

Ať už vlastníte auto Kia Niro nebo jinou značku, ofuky Heko dodají každému vozu dynamický a moderní vzhled.

Montáž ofuků je velice jednoduchá, jak je patrné z videonávodu vlevo. Nejprve je nutné maximálně stáhnout okénka (až do dveří). Poté se z ofuků sejme ochranná fólie, která překrývá samolepicí pásky. Ofuky napasujte do rámu dveří a následně zavřete okénka. Ta by měla zůstat zavřená po dalších 24 hodin.

Jestliže jsou ofuky v rámu volné nebo se vyskytují problémy při otvírání a zavírání oken, použijte vymezovací plíšky, které jsou součástí balení.

Obsah sady

  • 2 ofuky na přední dveře
  • 4 vymezovací plíšky
  • obrázkový návod montáže


Tento nejprodávanější produkt Ofuky oken Kia Niro máte možnost najít bez obtíží na webu v rubrice ofuky předních oken! Nyní si můžete pořídit oblíbené výrobky z této oblíbené sekce za nejlepší ceny! To ale ovšem není vše, u nás vám nabídneme víc! Podívejte se taky na další zboží od výrobce Heko. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce Heko dlouhodobě vyrábí vynikající sortiment.

Oblíbený a akční produkt Ofuky oken Kia Niro 2016- (přední) od společnosti s předním postavením na trhu Heko dostanete aktuálně na našich stránkách za výborné peníze! Nyní pořídíte za super cenu 690 Kč.