Ofuky oken Kia Sportage 2010-2016 (přední, nalepovací)

Ofuky oken Kia Sportage 2010- (přední, nalepovací) Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken... více informací »
Ofuky oken Kia Sportage 2010-2016 (přední
Značka: Novline
816 Kč
Ověřit dostupnost
Ofuky oken Kia Sportage 2010- (přední, nalepovací) Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken...

Ofuky oken Kia Sportage 2010- (přední, nalepovací) Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují nepříjemnému proudění vzduchu v interiéru vozu při otevřeném okně. Pochopitelně však umožňují přirozenou výměnu vzduchu uvnitř auta! Jizda s otevřenými okny autem opatřeným deflektory je navíc daleko méně hlučná. Díky ofukům je také možné pohodlně větrat i ve špatném počasí. Ofuky usměrňují proudění vzduchu kolem vozu tak, že se do auta nedostanou dešťové kapky, sněhové vločky ani obtížný hmyz. Ofuky ocení také nejeden kuřák, protože při odklepávání cigarety z okna popel nelétá zpět do auta! Ať už vlastníte vůz Kia Sportage nebo jiný model, luxusní ofuky Novline dodají vašemu vozu dynamický a moderní vzhled. Ofuky se upevňují na vnější stranu dveří těsně nad okna pomocí pevné samolepící pásky. Sada obsahuje 2 díly nalepovacích ofuků na přední okna vozu Kia Sportage.

Akční a ve slevě produkt Ofuky oken Kia Sportage 2010-2016 (přední, nalepovací) pocházející od značky Novline jde získat právě teď v nabídce napořád výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 816 Kč.