Ofuky oken Land Rover Freelander 1997-2006 (3 dveře)

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění... více informací »
Ofuky oken Land Rover Freelander 1997-2006 (3 dveře)
Značka: Heko
720 Kč
Ověřit dostupnost
Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění...

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru vozu při jízdě s otevřenými okny.

Díky ofukům je možné pohodlně větrat i ve špatném počasí. Ofuky totiž usměrňují vzduch proudící kolem vozu. Do auta se tak nedostanou dešťové kapky, sněhové vločky aniobtížný hmyz.

Mezi další nespornou výhodou deflektorů je, že jízda s otevřenými okny je méně hlučná.

Upozornění: Deflektory nejsou homologované.

Ať už vlastníte auto Land Rover Freelander nebo jinou značku, ofuky Heko dodají každému vozu dynamický a moderní vzhled.

Montáž ofuků je velice jednoduchá, jak je patrné z videonávodu vlevo. Nejprve je nutné maximálně stáhnout okénka (až do dveří). Poté se z ofuků sejme ochranná fólie, která překrývá samolepicí pásky. Ofuky napasujte do rámu dveří a následně zavřete okénka. Ta by měla zůstat zavřená po dalších 24 hodin.

Jestliže jsou ofuky v rámu volné nebo se vyskytují problémy při otvírání a zavírání oken, použijte vymezovací plíšky, které jsou součástí balení.

Obsah sady

  • 2 ofuky na přední dveře
  • 4 vymezovací plíšky
  • obrázkový návod montáže


Tento vynikající produkt můžete nakoupit právě teď tady a teď na našem webu v populární kategorii ofuky předních oken! Vyberte si unikátní výrobky ve zmiňované rubrice za parádní cenu! Naše nabídka je široká, prozkoumejte u nás taky další kvalitní zboží od značky Heko. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Přední značka Heko pro své zákazníky poskytuje kvalitní sortiment. Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Unikátní produkt Ofuky oken Land Rover Freelander 1997-2006 (3 dveře) od výrobce s dobrým jménem Heko můžete koupit v naší online nabídce za rozumné peníze. Zrovna teď v akci za 720 Kč.