Ofuky oken Mercedes A-Class 2004-2012 (přední, W169)

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru... více informací »
Ofuky oken Mercedes A-Class 2004-2012 (přední
Značka: Heko
690 Kč
Ověřit dostupnost
Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru...

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru vozu při jízdě s otevřenými okny.

Díky ofukům je možné pohodlně větrat i ve špatném počasí. Ofuky totiž usměrňují vzduch proudící kolem vozu. Do auta se tak nedostanou dešťové kapky, sněhové vločky aniobtížný hmyz.

Mezi další nespornou výhodou deflektorů je, že jízda s otevřenými okny je méně hlučná.

Upozornění: Deflektory nejsou homologované.

Ať už vlastníte auto Mercedes A-Class W169 nebo jinou značku, ofuky Heko dodají každému vozu dynamický a moderní vzhled.

Montáž ofuků je velice jednoduchá, jak je patrné z videonávodu vlevo. Nejprve je nutné maximálně stáhnout okénka (až do dveří). Poté se z ofuků sejme ochranná fólie, která překrývá samolepicí pásky. Ofuky napasujte do rámu dveří a následně zavřete okénka. Ta by měla zůstat zavřená po dalších 24 hodin.

Jestliže jsou ofuky v rámu volné nebo se vyskytují problémy při otvírání a zavírání oken, použijte vymezovací plíšky, které jsou součástí balení.

Obsah sady

  • 2 ofuky na přední dveře
  • 4 vymezovací plíšky
  • obrázkový návod montáže

Tento kvalitní a žádaný produkt Ofuky oken Mercedes A-Class 2004-2012 (přední, W169) můžete koupit mimo jiné na našich stránkách v populární rubrice ofuky předních oken. Máme pro vás další zboží z této populární rubriky za super peníze. To ale ovšem není vše, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás také další kvalitní zboží od dodavatele Heko. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Populární značka Heko pro své zákazníky nabízí skvělý sortiment. Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí.

Velmi žádaný produkt Ofuky oken Mercedes A-Class 2004-2012 (přední, W169) od společnosti se zárukou kvality Heko je k sehnání online za super cenu! Aktuálně za super cenu 690 Kč.