Ofuky oken Mitsubishi Grandis 2003-2011 (přední)

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru... více informací »
Ofuky oken Mitsubishi Grandis 2003-2011 (přední)
Značka: Heko
690 Kč
Ověřit dostupnost
Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru...

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru vozu při jízdě s otevřenými okny.

Díky ofukům je možné pohodlně větrat i ve špatném počasí. Ofuky totiž usměrňují vzduch proudící kolem vozu. Do auta se tak nedostanou dešťové kapkysněhové vločky ani obtížný hmyz.

Mezi další nespornou výhodou deflektorů je, že jízda s otevřenými okny je méně hlučná.

Ofuky ocení také kuřáci. Při odklepávání popelu z okna padá popel ven na vozovku a ne zpět do auta.

Ať už vlastníte auto Mitsubishi Grandis nebo jinou značku, ofuky Heko dodají každému vozu dynamický a moderní vzhled.

Montáž ofuků je velice jednoduchá, jak je patrné z videonávodu vlevo. Nejprve je nutné maximálně stáhnout okénka (až do dveří). Poté se z ofuků sejme ochranná fólie, která překrývá samolepicí pásky. Ofuky napasujte do rámu dveří a následně zavřete okénka. Ta by měla zůstat zavřená po dalších 24 hodin.

Jestliže jsou ofuky v rámu volné nebo se vyskytují problémy při otvírání a zavírání oken, použijte vymezovací plíšky, které jsou součástí balení.

Obsah sady

  • 2 ofuky na přední dveře
  • 2 ofuky na zadní dveře
  • 8 vymezovacích plíšků
  • obrázkový návod montáže


Tento velmi žádaný výrobek Ofuky oken Mitsubishi Grandis 2003-2011 (přední) je dostupný právě nyní tady na našem webu v oblíbené kategorii ofuky předních oken! Máme pro vás ještě podobné zboží ve zmiňované sekci za příznivou cenu! Známá značka Heko dlouhodobě poskytuje top sortiment. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc! Mrkněte také na další zboží od výrobce Heko. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný výrobek Ofuky oken Mitsubishi Grandis 2003-2011 (přední) od spolehlivého výrobce Heko můžete získat právě teď v nabídce ve slevě! Momentálně v akci za 690 Kč.