Ofuky oken Peugeot Partner 1997-2002 (přední)

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění... více informací »
Ofuky oken Peugeot Partner 1997-2002 (přední)
Značka: Heko
720 Kč
Ověřit dostupnost
Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění...

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru vozu při jízdě s otevřenými okny.

Díky ofukům je možné pohodlně větrat i ve špatném počasí. Ofuky totiž usměrňují vzduch proudící kolem vozu. Do auta se tak nedostanou dešťové kapky, sněhové vločky aniobtížný hmyz.

Mezi další nespornou výhodou deflektorů je, že jízda s otevřenými okny je méně hlučná.

Upozornění: Deflektory nejsou homologované.

Ať už vlastníte auto Peugeot Partner nebo jinou značku, ofuky Heko dodají každému vozu dynamický a moderní vzhled.

Montáž ofuků je velice jednoduchá, jak je patrné z videonávodu vlevo. Nejprve je nutné maximálně stáhnout okénka (až do dveří). Poté se z ofuků sejme ochranná fólie, která překrývá samolepicí pásky. Ofuky napasujte do rámu dveří a následně zavřete okénka. Ta by měla zůstat zavřená po dalších 24 hodin.

Jestliže jsou ofuky v rámu volné nebo se vyskytují problémy při otvírání a zavírání oken, použijte vymezovací plíšky, které jsou součástí balení.

Obsah sady

  • 2 ofuky na přední dveře
  • 4 vymezovací plíšky
  • obrázkový návod montáže


Tento velmi oblíbený produkt Ofuky oken Peugeot Partner můžete nakoupit bez obtíží tady na stránkách v populární rubrice ofuky předních oken! Najděte si ještě podobné zboží z této rubriky za super peníze. Populární značka Heko dodává kvalitní sortiment. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také další prověřené zboží od dodavatele Heko. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě tento výrobek Ofuky oken Peugeot Partner 1997-2002 (přední) od známé společnosti Heko máte možnost pořídit tady a teď opravdu levně. Na našich stránkách za 720 Kč.