Ofuky oken VW New Beetle 1997-2011 (3 dveře)

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru... více informací »
Ofuky oken VW New Beetle 1997-2011 (3 dveře)
Značka: Heko
720 Kč
Ověřit dostupnost
Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru...

Ofuky oken, jinak nazývané deflektory, jsou plastové lišty, které po upevnění do oken automobilu zabraňují silnému proudění vzduchu v interiéru vozu při jízdě s otevřenými okny.

Díky ofukům je možné pohodlně větrat i ve špatném počasí. Ofuky totiž usměrňují vzduch proudící kolem vozu. Do auta se tak nedostanou dešťové kapky, sněhové vločky aniobtížný hmyz.

Mezi další nespornou výhodou deflektorů je, že jízda s otevřenými okny je méně hlučná.

Upozornění: Deflektory nejsou homologované.

Ať už vlastníte auto Volkswagen New Beetle nebo jinou značku, ofuky Heko dodají každému vozu dynamický a moderní vzhled.

Montáž ofuků je velice jednoduchá, jak je patrné z videonávodu vlevo. Nejprve je nutné maximálně stáhnout okénka (až do dveří). Poté se z ofuků sejme ochranná fólie, která překrývá samolepicí pásky. Ofuky napasujte do rámu dveří a následně zavřete okénka. Ta by měla zůstat zavřená po dalších 24 hodin.

Jestliže jsou ofuky v rámu volné nebo se vyskytují problémy při otvírání a zavírání oken, použijte vymezovací plíšky, které jsou součástí balení.

Obsah sady

  • 2 ofuky na přední dveře
  • 4 vymezovací plíšky
  • obrázkový návod montáže

Kvalitní a žádaný kousek dostanete zrovna tu na našem webu v sekci ofuky předních oken! Podívejte se na skvělé produkty z této známé kategorie snadno online. Významný výrobce Heko pro své zákazníky poskytuje vynikající produkty. Tím ale naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká. U nás v nabídce totiž najdete další prověřené kousky od výrobce Heko. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený výrobek Ofuky oken VW New Beetle 1997-2011 (3 dveře) od známé značky Heko je dostupný právě nyní na našich stránkách za příznivou cenu. Nyní lze objednat jen za 720 Kč.