Opěrka nohy do auta Mercedes V-Class 2014-

Opěrka nohy je praktický a designový doplněk do interiéru auta. Jedná se o kryt šikmého nášlapu, o který si řidič během jízdy opírá levou... více informací »
Opěrka nohy do auta Mercedes V-Class 2014-
Značka: Avisa
890 Kč
Ověřit dostupnost
Opěrka nohy je praktický a designový doplněk do interiéru auta. Jedná se o kryt šikmého nášlapu, o který si řidič během jízdy opírá levou...

Opěrka nohy je praktický a designový doplněk do interiéru auta.

Jedná se o kryt šikmého nášlapu, o který si řidič během jízdy opírá levou nohu.

Kryt se upevňuje pomocí krátkých samořezných šroubů přímo do podlahy vozidla. V místech montáže není vedena žádná kabeláž, a proto obavy z poškození nejsou na místě.

Opěrka je vyrobena z nerezové oceli.

Tento výjimečný produkt Opěrka nohy do auta lze pořídit bezprostředně tu na webu v populární rubrice opěrky levé nohy! Pořiďte si ještě jiné produkty z této sekce za outletovou cenu. V očích zákazníků populární výrobce Avisa může nabídnout vynikající sortiment. Podívejte se sami! Nebojte, v nabídce toho máme víc, máme v nabídce ovšem další vybrané produkty od výrobce Avisa. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Opěrka nohy do auta Mercedes V-Class 2014- od populární značky Avisa snadno můžete najít tady a teď právě pořád výhodně. Akční ceny od 890 Kč.