Organizér do auta Twist

Organizér do auta Twist disponuje jedinečným systémem pro složení nebo rozložení. Složit nebo rozložit jej lze jedním rychlým pohybem! Stěny... více informací »
Organizér do auta Twist
Značka: Auto Hotárek
390 Kč
Ověřit dostupnost
Organizér do auta Twist disponuje jedinečným systémem pro složení nebo rozložení. Složit nebo rozložit jej lze jedním rychlým pohybem! Stěny...

Organizér do auta Twist disponuje jedinečným systémem pro složení nebo rozložení. Složit nebo rozložit jej lze jedním rychlým pohybem!

Stěny organizéru jsou zesíleny pružným a odolným plastem. Spodní strana organizéru je osazena suchými zipy, ktere zabraňují  klouzání v kufru.

Ve vrchní části organizéru jsou madla pro pohodlné přenášení.

Rozměry: 75 x 26 x 26cm

Materiál: 100% polyester

Tento nejprodávanější produkt Organizér do auta Twist můžete získat prostě tady na našich stránkách v kategorii organizéry do auta! Nyní si můžete pořídit ještě další produkty ve zmiňované rubrice za super cenu. U zákazníků oblíbený výrobce Auto Hotárek dodává skvělé zboží Náš sortiment je ale široký, u nás najdete další kousky od značky Auto Hotárek. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní výrobek Organizér do auta Twist od společnosti Auto Hotárek máte možnost koupit v naší online nabídce výhodně! Nabídka od 390 Kč.