Osvěžovač vzduchu v lahvičce L&D Broskev (4,5ml)

Vůně do auta španělské značky L&D Aromaticos. Řada vůní L&D Little Bottle se vyznačují výjimečnou kvalitou a intenzitou vůně. Díky... více informací »
Osvěžovač vzduchu v lahvičce L&D Broskev (4
Značka: L&D
89 Kč
Ověřit dostupnost
Vůně do auta španělské značky L&D Aromaticos. Řada vůní L&D Little Bottle se vyznačují výjimečnou kvalitou a intenzitou vůně. Díky...

Vůně do auta španělské značky L&D Aromaticos.

Řada vůní L&D Little Bottle se vyznačují výjimečnou kvalitou a intenzitou vůně. Díky koncentrované vonné esenci a dřevěnému difuzéru je vůně stále a optimálně rozptylována v interiéru vozidla

Vůně L&D Little Bottle jsou vhodné do aut, kanceláří nebo obytných prostor, kde dokáží vytvářet příjemnou atmosféru po dobu 3-4 měsíců.

 

1. Odšroubujte dřevěné víčko a sejměte plastovou zátku.

2. Dřevěné víčko našroubujte zpět na lahvičku.

3. Otočte lahvičku s vůní víčkem dolů na 2-3 sekundy, aby se dřevěné víčko napustilo esencí.

4. Lahvičku zavěste na vhodné místo v interiéru vozu.

Žádaný kousek Osvěžovač vzduchu v lahvičce L&D Broskev (4,5ml) získáte zrovna tu na webu v populární sekci vůně do auta! Nyní můžete najít unikátní produkty z této oblíbené sekce za rozumné peníze! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc. Mrkněte také na další prověřené kousky od značky L&D. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce L&D vyrábí špičkové zboží.

Designový kus Osvěžovač vzduchu v lahvičce L&D Broskev (4,5ml) od kvalitní společnosti L&D máte možnost koupit zde nyní ve výhodné akci. Právě nyní za skvělou cenu 89 Kč.