Osvěžovač vzduchu v plechovce L&D Cool Black (46g)

Přírodní osvěžovač vzduchu španělské značky L&D Aromaticos. Cool Black je tajemná svěží vůně s chladivým a zároveň povzbuzující účinkem.... více informací »
Osvěžovač vzduchu v plechovce L&D Cool Black (46g)
Značka: L&D
99 Kč
Ověřit dostupnost
Přírodní osvěžovač vzduchu španělské značky L&D Aromaticos. Cool Black je tajemná svěží vůně s chladivým a zároveň povzbuzující účinkem....

Přírodní osvěžovač vzduchu španělské značky L&D Aromaticos.

Cool Black je tajemná svěží vůně s chladivým a zároveň povzbuzující účinkem.

Řada osvěžovačů L&D Organic se skládá z tří bloků lisovaného lnu napuštěného vysoce koncentrovaným parfémem. Hlavní podíl vůní v plechovce tvoří přírodní složka, výluhy rostlinného původu a ovoce.

Len je uložen v hermeticky uzavřené hliníkové plechovce s otočným regulátorem intenzity vůně. Máte tak jistotu, že nově zakoupený parfém není „vyvoněný“ a dosahuje 100% intenzity vůně!

Vůně L&D Organic jsou vhodné do aut, kanceláří nebo obytných prostor, kde vytváří svěží a příjemnou atmosféru po dobu 2-3 měsíce.

1. Vůně o auta L&D Organic lze také použít v domácnosti, kanceláři nebo v šatníku.

2. V momentě, kdy vůně začne ztrácet na intenzitě, otočte tři bloky lisovaného lnu, které jsou umístěné uvnitř, a pokapejte je horkou vodou. Plechovka se vzpamatuje a vůně se znovu zintenzivní.

3. Jakmile vůně v plechovce ztratí intenzitu, aby provoněla celé auto, přemístěte ji do menších prostor jako je botník, sportovní taška nebo šatní skříň.

4. Pokud už vůně není v prostoru cítit, můžete ji využít jako osvěžovač vzduchu do vysavače. Stačí vložit jeden lněný blok do odpadního pytle vysavače.

Tento nejprodávanější produkt Osvěžovač vzduchu v plechovce L&D Cool Black (46g) od značky se skvělou pověstí L&D jednoduše najdete právě teď v naší nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Nabídka již od 99 Kč.