Pirelli Cinturato Winter ( 185/65 R14 86T )

Pro pneumatiku Pirelli Winter Sottozero 3 Ultra High Performance je charakteristický nízký valivý odpor, poskytuje nízkou hlučnost a... více informací »
Pirelli Cinturato Winter ( 185/65 R14 86T )
1 814,43 Kč
Ověřit dostupnost
Pro pneumatiku Pirelli Winter Sottozero 3 Ultra High Performance je charakteristický nízký valivý odpor, poskytuje nízkou hlučnost a...

Pro pneumatiku Pirelli Winter Sottozero 3 Ultra High Performance je charakteristický nízký valivý odpor, poskytuje nízkou hlučnost a zvyšuje pohodlí v kabině.

Inovativní pneumatika pro sportovní automobily a vozy střední a vyšší třídy. Nabízí vynikající jízdní bezpečnost při silničních podmínkách během zimního období. Pneumatika Winter SOTTOZERO™ Serie II je určena všem náročným řidičům a zajišťuje vynikající výkon na suché vozovce, za mokra i na sněhu. Ve srovnání s letní pneumatikou zvládá akvaplaning při teplotě pod 7°C mnohem účinněji.

Asymetrický dezén běhounu je rozdělen do dvou odlišných částí. Vnitřní oblast účinně vytlačuje vodu, zatímco vnějšší oblast s pevnějšími a rozloženějšími bloky zajišťuje vysoký stupeň přilnavosti na sněhu.


Velmi oblíbený produkt Pirelli Cinturato Winter ( 185/65 R14 86T jde koupit taky u nás ve známé kategorii bridgestone! Nyní můžete koupit podobné výrobky ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu.

Hodně oblíbený kousek Pirelli Cinturato Winter ( 185/65 R14 86T ) od dodavatele zboží Pirelli snadno pořídíte právě za výhodnou cenu! Nabídky již od 1 814,43 Kč.