Pirelli P Zero ( 245/40 ZR19 (94Y) J )

Pro pneumatiku Pirelli Winter Sottozero 3 Ultra High Performance je charakteristický nízký valivý odpor, poskytuje nízkou hlučnost a zvyšuje pohodlí v... více informací »
Pirelli P Zero ( 245/40 ZR19 (94Y) J )
15 905 Kč
Ověřit dostupnost
Pro pneumatiku Pirelli Winter Sottozero 3 Ultra High Performance je charakteristický nízký valivý odpor, poskytuje nízkou hlučnost a zvyšuje pohodlí v...

Pro pneumatiku Pirelli Winter Sottozero 3 Ultra High Performance je charakteristický nízký valivý odpor, poskytuje nízkou hlučnost a zvyšuje pohodlí v kabině.

Inovativní pneumatika pro sportovní automobily a vozy střední a vyšší třídy. Nabízí vynikající jízdní bezpečnost při silničních podmínkách během zimního období. Pneumatika Winter SOTTOZERO™ Serie II je určena všem náročným řidičům a zajišťuje vynikající výkon na suché vozovce, za mokra i na sněhu. Ve srovnání s letní pneumatikou zvládá akvaplaning při teplotě pod 7°C mnohem účinněji.

Asymetrický dezén běhounu je rozdělen do dvou odlišných částí. Vnitřní oblast účinně vytlačuje vodu, zatímco vnějšší oblast s pevnějšími a rozloženějšími bloky zajišťuje vysoký stupeň přilnavosti na sněhu.

Tento vynikající výrobek Pirelli P Zero ( máte možnost nakoupit bezprostředně tu v sekci pirelli. Nyní si můžete pořídit skvělé produkty ze zmíněné sekce za nejnižší cenu!

Neodolatelný výrobek Pirelli P Zero ( 245/40 ZR19 (94Y) J ) od známé značky Pirelli jednoduše můžete pořídit právě zde levně. Ve skvělé akci za 15 905 Kč.