Pirelli P Zero ( 255/35 ZR19 (96Y) XL L )

Tento referenční bod pro segment velmi vysokého výkonu se vyznačuje asymetrickým vzorkem. Ideální pro kompletní řadu vysoce výkonných a... více informací »
Pirelli P Zero ( 255/35 ZR19 (96Y) XL L )
5 524 Kč
Ověřit dostupnost
Tento referenční bod pro segment velmi vysokého výkonu se vyznačuje asymetrickým vzorkem. Ideální pro kompletní řadu vysoce výkonných a...

Tento referenční bod pro segment velmi vysokého výkonu se vyznačuje asymetrickým vzorkem. Ideální pro kompletní řadu vysoce výkonných a sportovních automobilů, může být také brána v úvahu pro výkonné vozy střední třídy.
Mezníkem ve vývoji řady Pirelli P Zero™ byla volba těchto pneumatik jako originální příslušenství pro nejvýkonnější a nejsilnější modely na trhu. Její asymetrický dezén běhounu zlepšuje brzdění a posiluje ovládání a řízení. Vynikající za mokra se zlepšenou bezpečností při možném akvaplaningu.
Nová nano-kompozitová směs zajišťuje maximální přilnavost a stabilitu. Konstrukční celistvost pneumatiky zlepšuje odezvu řízení, což je důležité při sportovní jízdě, a zajišťuje rovnoměrné opotřebení běhounu.
Speciální žlábky ve „tvaru-S“ v oblasti běhounu poskytují nižší hlučnost v kabině a zlepšují jízdní komfort. Spojuje výjimečnou přesnost řízení, vynikající brzdění a dobrý výkon za mokra. Ideální pro použití na vozovce/dráze.
Klíčové homologace:
Alfa Romeo, Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Ferrari, Ford, GM, Jaguar, Lamborghini, Lotus, Maserati, Mercedes, MINI, Porsche, Seat, Volkswagen.

Vynikající kousek lze získat pohodlně tady u nás zařazený v sekci pirelli. Podívejte se na další kousky ze zmíněné rubriky za výhodné peníze! Přední výrobce pro své zákazníky prodává velmi kvalitní zboží Přesvědčte se sami.

Tento akční a ve slevě produkt Pirelli P Zero ( 255/35 ZR19 (96Y) XL L ) od populárního výrobce Pirelli je k dostání momentálně na našich stránkách za výhodnou cenu. Teď za akční cenu 5 524 Kč.