Pirelli P Zero ( 275/40 ZR19 (105Y) XL J )

Pneumatika Winter SOTTOZERO™ Serie II je určena všem náročným řidičům a zajišťuje vynikající výkon na suché vozovce, za... více informací »
Pirelli P Zero ( 275/40 ZR19 (105Y) XL J )
6 980,41 Kč
Ověřit dostupnost
Pneumatika Winter SOTTOZERO™ Serie II je určena všem náročným řidičům a zajišťuje vynikající výkon na suché vozovce, za...

Pneumatika Winter SOTTOZERO™ Serie II je určena všem náročným řidičům a zajišťuje vynikající výkon na suché vozovce, za mokra i na sněhu. Ve srovnání s letní pneumatikou zvládá akvaplaning při teplotě pod 7°C mnohem účinněji.

Asymetrický dezén běhounu je rozdělen do dvou odlišných částí. Vnitřní oblast účinně vytlačuje vodu, zatímco vnějšší oblast s pevnějšími a rozloženějšími bloky zajišťuje vysoký stupeň přilnavosti na sněhu. Tyto prvky jsou u verze W270 posíleny výjimečným řešením patentované dvousložkové směsi.

Pro pneumatiku Winter SOTTOZERO™ Serie II je charakteristický nízký valivý odpor, poskytuje nízkou hlučnost a zvyšuje pohodlí v kabině.

Klíčové homologace:
Alfa Romeo, Aston Martin, Bentley, BMW, Ferrari, Jaguar, Lamborghini, Mercedes, Porsche


Super produkt je dostupný snadno tady na stránkách ve známé sekci pirelli. Vyhledejte si jiné produkty z naší rubriky za extra cenu!

Hodně prodávaný produkt Pirelli P Zero ( 275/40 ZR19 (105Y) XL J ) od našeho předního výrobce Pirelli snadno naleznete právě teď u nás pořád výhodně! Nabídka od 6 980,41 Kč.