Pirelli P Zero Nero GT ( 225/40 ZR18 (92Y) XL )

Pneumatika speciálně vytvořená tak, aby nabídla maximální požitek z jízdy majitelům amerických V-Twin cruiserů. Dokonalé spojení se silnicí Ve... více informací »
Pirelli P Zero Nero GT ( 225/40 ZR18 (92Y) XL )
2 846 Kč
Ověřit dostupnost
Pneumatika speciálně vytvořená tak, aby nabídla maximální požitek z jízdy majitelům amerických V-Twin cruiserů. Dokonalé spojení se silnicí Ve...

Pneumatika speciálně vytvořená tak, aby nabídla maximální požitek z jízdy majitelům amerických V-Twin cruiserů.

Dokonalé spojení se silnicí

Ve společnosti Bridgestone víme, jaké city chováte ke svému V-Twinu. Proto jsme vyvinuli novou pneumatiku Battlecruise H50 využívající naše nejlepší technologie a materiály, abyste mohli na svém miláčkovi jezdit přesně podle svého gusta – na mokré i suché vozovce.

Větší síla v zatáčkách

S pneumatikou H50 na předním kole vašeho těžkého motocyklu vám k preciznímu a snadnému průjezdu zatáčkou bude stačit jemný dotek.

Dlouhá životnost

S pneumatikou H50 ani nebudete stačit počítat kilometry naším cílem je poskytnout vám pneumatiku, která vydrží déle než všechny ostatní od značek zvučných jmen.

Plynulá a pohodová jízda

U přední pneumatiky společnost Bridgestone vylepšila systém tlumení vibrací a absorpce nárazů. Díky tomu si budete moci naplno a v klidu vychutnat i dlouhé cesty.


Zajímavý produkt Pirelli P Zero Nero GT ( 225/40 ZR18 (92Y) XL ) seženete ještě tady na našem webu v oblíbené sekci continental. Najděte si vyjímečné produkty ve zmíněné rubrice jednoduše online! Věhlasný výrobce vám může nabídnout kvalitní výrobky.

Unikátní a oblíbený výrobek Pirelli P Zero Nero GT ( 225/40 ZR18 (92Y) XL ) s pečetí kvality od značky Pirelli jednoduše můžete sehnat na našich stránkách nyní ve slevě! V současnosti za 2 846 Kč.