Pirelli P Zero Nero GT ( 245/35 ZR19 (93Y) XL )

ENERGETICKÁ ÚČINNOST: Snižuje spotřebu paliva a emise CO2 ČISTÉ OVZDUŠÍ: Vyrobená z ekologických kompatibilních materiálů,které minimalizují... více informací »
Pirelli P Zero Nero GT ( 245/35 ZR19 (93Y) XL )
4 840 Kč
Ověřit dostupnost
ENERGETICKÁ ÚČINNOST: Snižuje spotřebu paliva a emise CO2 ČISTÉ OVZDUŠÍ: Vyrobená z ekologických kompatibilních materiálů,které minimalizují...
  • ENERGETICKÁ ÚČINNOST: Snižuje spotřebu paliva a emise CO2
  • ČISTÉ OVZDUŠÍ: Vyrobená z ekologických kompatibilních materiálů,které minimalizují dopad na životní prostředí během výroby i celkové životnosti pneumatiky
  • VYSOKÝ KILOMETROVÝ VÝKON: Pneumatika s delší životností, která zachovává vysoký stupeň výkonu i bezpečnosti
  • NÍZKÁ HLUČNOST: Již splňuje nařízení EU pro rok 2012 pro snížení hlučnosti, což vede ke zlepšení jízdního pohodlí

Cinturato P7™ je první pneumatikou Pirelli se “Zeleným výkonem“, která byla navržena tak, aby maximálně využila nejnovější materiály, konstrukce a dezén pro zaručení úspor, ohleduplnosti vůči životnímu prostředí, pohodlí a bezpečnosti na všech površích vozovky. Pirelli Cinturato P7™ je na čelních místech letních testů ADAC pro rok 2010 a tím potvrzuje sve vedoucí postavení v oblasti výkonu, bezpečnosti a ekologické kompatibility.

Klíčové homologace: Alfa Romeo, Audi, BMW, Mercedes, MINI, Peugeot, Skoda, Volkswagen.

Optimalizovaný dezén běhounu se specifickou řadou rozpětí .Snížení valivého hluku.Uvolněný a pohodlný zážitek z jízdy.

Zlevněný produkt Pirelli P Zero Nero GT ( 245/35 ZR19 (93Y) XL ) máte možnost dostat v pohodě na stránkách v kategorii pirelli. Nyní najdete zlevněné výrobky ve zmíněné kategorii z pohodlí domova! To ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! U nás totiž najdete další produkty od výrobce . Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi žádaný výrobek Pirelli P Zero Nero GT ( 245/35 ZR19 (93Y) XL ) od značky s tradicí a dobrou pověstí Pirelli jde nakoupit v naší internetové nabídce extra výhodně. Na našich stránkách za 4 840 Kč.