Pirelli P Zero Rosso Asimmetrico ( 205/55 ZR16 (91Y) N5 )

Pro pneumatiku Pirelli Winter Sottozero 3 Ultra High Performance je charakteristický nízký valivý odpor, poskytuje nízkou hlučnost a zvyšuje pohodlí v... více informací »
Pirelli P Zero Rosso Asimmetrico ( 205/55 ZR16 (91Y) N5 )
22 579 Kč
Ověřit dostupnost
Pro pneumatiku Pirelli Winter Sottozero 3 Ultra High Performance je charakteristický nízký valivý odpor, poskytuje nízkou hlučnost a zvyšuje pohodlí v...

Pro pneumatiku Pirelli Winter Sottozero 3 Ultra High Performance je charakteristický nízký valivý odpor, poskytuje nízkou hlučnost a zvyšuje pohodlí v kabině.

Inovativní pneumatika pro sportovní automobily a vozy střední a vyšší třídy. Nabízí vynikající jízdní bezpečnost při silničních podmínkách během zimního období. Pneumatika Winter SOTTOZERO™ Serie II je určena všem náročným řidičům a zajišťuje vynikající výkon na suché vozovce, za mokra i na sněhu. Ve srovnání s letní pneumatikou zvládá akvaplaning při teplotě pod 7°C mnohem účinněji.

Asymetrický dezén běhounu je rozdělen do dvou odlišných částí. Vnitřní oblast účinně vytlačuje vodu, zatímco vnějšší oblast s pevnějšími a rozloženějšími bloky zajišťuje vysoký stupeň přilnavosti na sněhu.

Tento velmi oblíbený kus Pirelli P Zero Rosso Asimmetrico ( 205/55 ZR16 (91Y) N5 ) je k získání ještě na stránkách ve známé rubrice pirelli! Připravili jsme vyjímečné produkty ze zmíněné rubriky za super peníze! Tento výrobce má skvělé výrobky. Možná hledáte něco jiného, nebojte, v nabídce toho máme víc. Máme v nabídce však také více kvalitních produktů od výrobce . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční kus Pirelli P Zero Rosso Asimmetrico ( 205/55 ZR16 (91Y) N5 ) originál od výrobce Pirelli snadno můžete sehnat zde teď za extra cenu. Aktuálně stojí u nás 22 579 Kč.