Pirelli Winter SottoZero 3 runflat ( 205/60 R16 96H XL *, runflat )

Nové pneumatiky Pirelli Winter Sottozero 3 Ultra High Performance pneumatiky určené pro vozy v prémiovém segmentu. Pirelli vyvinuly inovativní složené... více informací »
Pirelli Winter SottoZero 3 runflat ( 205/60 R16 96H XL *
15 530 Kč
Ověřit dostupnost
Nové pneumatiky Pirelli Winter Sottozero 3 Ultra High Performance pneumatiky určené pro vozy v prémiovém segmentu. Pirelli vyvinuly inovativní složené...

Nové pneumatiky Pirelli Winter Sottozero 3 Ultra High Performance pneumatiky určené pro vozy v prémiovém segmentu. Pirelli vyvinuly inovativní složené díky roli polymerů s cílem zlepšit mechanické vlastnosti, teplotní a dynamické stav – poskytují velmi vysoký výkon na mokrých a zasněžených silnicích. Pirelli Winter Sottozero 3 byly testovány v nejpřísnějších podmínkách v Itálii, Rakousku, Švédsku, Finsku a na Novém Zélandu, nové pneumatiky v přísném souladu s nejvyššími standardy bezpečnosti uložených Pirelli, najeto a výkon.

Tento vynikající produkt Pirelli Winter SottoZero 3 runflat ( 205/60 R16 96H XL *, runflat ) od populární značky Pirelli seženete momentálně až neuvěřitelně levně! Nyní za 15 530 Kč.