Plachta na motorku XL (voděodolná)

Plachta je ideální především proti špíně a prachu pro garážovanou motorku. Z našich zkušeností nedoporučujeme vystavovat plachtu na přímé... více informací »
Plachta na motorku XL (voděodolná)
Značka: Petex
469 Kč
Ověřit dostupnost
Plachta je ideální především proti špíně a prachu pro garážovanou motorku. Z našich zkušeností nedoporučujeme vystavovat plachtu na přímé...

Plachta je ideální především proti špíně a prachu pro garážovanou motorku.

Z našich zkušeností nedoporučujeme vystavovat plachtu na přímé slunce. Vlivem slunečního záření plachta velmi rychle bledne a ztrácí svoji pevnost.

Po obvodu plachty je elastický lem, díky kterému je nasazení na motorku velmi jednoduché a plachta navíc perfektně drží.

Ochranná plachta je ušita ze 100% nylonu.

Rozměry plachty (d x š x v): 246 x 104 x 127

Velmi žádaný výrobek je k sehnání ještě na našem webu zařazený v sekci auto-moto plachty. Mrkněte na ostatní kousky ve zmiňované kategorii za výhodné peníze! To ale ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Podívejte se také na další kvalitní kousky od značky Petex. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce Petex může nabídnout velmi kvalitní produkty. Udělejte radost sami sobě!

Hodně žádaný produkt Plachta na motorku XL (voděodolná) od známé značky Petex snadno seženete právě teď u nás za výhodnou cenu. Levně za 469 Kč.