Plachta na obytný přívěs

Ochranná plachta na obytný přívěs spolehlivě ochrání Váš karavan před nepříznivými vlivy počasí. Plachta je vyrobena z nepromokavé avšak... více informací »
Plachta na obytný přívěs
5 390 Kč
Ověřit dostupnost
Ochranná plachta na obytný přívěs spolehlivě ochrání Váš karavan před nepříznivými vlivy počasí. Plachta je vyrobena z nepromokavé avšak...

Ochranná plachta na obytný přívěs spolehlivě ochrání Váš karavan před nepříznivými vlivy počasí.

Plachta je vyrobena z nepromokavé avšak prodyšné membrány, která zajištuje správnou cirkulaci vzduchu. Vnitřní část je kvůli ochraně laku hladká.

Chrání obytný přívěs nejen před deštěm a povětrnostními podmínkami ale i před slunečním UV zářením.

Ideální řešení, pokud přes zimu nemůžute obytný přívěs umístit pod střechu!

Plachta se navléká na čistý přívěs a to černou stranou středového pásu plachty směrem dovnitř (potiskem ven).

Pro snadnější nasazování jsou v zadní části plachty z vnitřní strany našité kapsy k zasunutí dvou tyček (nejsou součástí balení). S pomocí těchto tyček mohou dvě osoby snadno plachtu nasadit. Po navlečení protáhněte pod přívěsem pásy plachty, spojte je a silně utáhněte.

Nepužívejte plachtu, pokud je znečištěná z vnitřní strany. Plachta je určená k použití pouze na zaparkovaném přívěsu. Nelze ji používat, pokud je v přívěs v pohybu.

Rozměry plachty:

  • Délka: 475 – 500cm
  • Šířka: 218cm
  • Výška: 200 – 208cm
Tento neodolatelný produkt Plachta na obytný přívěs od značky se zárukou kvality Kegel-Blazusiak lze nakoupit momentálně na našich stránkách ve výprodejové akci. Nabídky od 5 390 Kč.