Plastová vana do kufru Aristar Dacia Lodgy 2012-2022 (7 míst)

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Dacia Lodgy. Pogumovaný... více informací »
Plastová vana do kufru Aristar Dacia Lodgy 2012-2022 (7 míst)
Značka: Aristar
890 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Dacia Lodgy. Pogumovaný...

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Dacia Lodgy.

Pogumovaný povrch zajišťuje stabilitu převáženého nákladu.

Vana je vyrobena z odolného gumoplastu, který je zároveň dostatečně pružný, aby se vana nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.

Žádaný produkt můžete sehnat taky tu na našich stránkách ve známé rubrice plastové vany. Nyní koupíte další výrobky z naší sekce za akční cenu. Věhlasný dodavatel Aristar poskytuje vysoce kvalitní zboží.

Oblíbený produkt Plastová vana do kufru Aristar Dacia Lodgy 2012-2022 (7 míst) od skvělé značky Aristar dostanete momentálně v naši nabídce za příznivou cenu! Právě nyní za 890 Kč.