Plastová vana do kufru Aristar Mercedes V-Class W447 2014- (za 3. řadu, prodloužená verze)

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Mercedes Vito / Viano /... více informací »
Plastová vana do kufru Aristar Mercedes V-Class W447 2014- (za 3. řadu
Značka: Aristar
890 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Mercedes Vito / Viano /...

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Mercedes Vito / Viano / V-Class.

Pogumovaný povrch zajišťuje stabilitu převáženého nákladu.

Vana je vyrobena z odolného gumoplastu, který je zároveň dostatečně pružný, aby se vana nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Exkluzivní kousek můžete nakoupit bezprostředně tady na našich stránkách zařazený v sekci plastové vany. Najděte si parádní produkty z této sekce ve výhodné akci! V očích zákazníků populární značka Aristar svým zákazníkům nabízí vynikající sortiment To není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Mrkněte na další prověřené zboží od výrobce Aristar. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný výrobek Plastová vana do kufru Aristar Mercedes V-Class W447 2014- (za 3. řadu, prodloužená verze) od populárního výrobce Aristar jednoduše najdete zrovna dneska za výhodnou cenu. Aktuálně v akci od 890 Kč.