Plastová vana do kufru Aristar Suzuki Grand Vitara 1998-2003 (5 dveří)

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Suzuki Grand Vitara.... více informací »
Plastová vana do kufru Aristar Suzuki Grand Vitara 1998-2003 (5 dveří)
Značka: Aristar
890 Kč
Ověřit dostupnost
Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Suzuki Grand Vitara....

Plastová vana do kufru s pogumovaným povrchem a 4-6cm vysokým okrajem. Tvar vany přesně kopíruje zavazadlový prostor vozu Suzuki Grand Vitara.

Pogumovaný povrch zajišťuje stabilitu převáženého nákladu.

Vana je vyrobena z odolného gumoplastu, který je zároveň dostatečně pružný, aby se vana nezlomila a to ani při nízkých teplotách.

Pokud si nejste jisti s výběrem vany do kufru a potřebujete poradit, čím se právě Rezaw-Plast liší od jiných výrobců, připravili jsme přehledné srovnání různých značek.

Vpravo naleznete odkaz na článek, kde Vám podrobně přiblížíme, jaké typy gumových nebo plastových van můžete pro své auto pořídit.

Dále popisujeme hlavní výhody i nevýhody jednotlivých typů, které jsou na konci článku shrnuty v přehledné tabulce.


Super kus máte možnost najít bezprostředně tady na stránkách v sekci plastové vany! Podívejte se na ještě ostatní kousky ve zmiňované rubrice na pár kliknutí!

Levný výrobek Plastová vana do kufru Aristar Suzuki Grand Vitara 1998-2003 (5 dveří) od kvalitní značky Aristar máte možnost koupit ještě dnes až neuvěřitelně levně! Pouze nyní za 890 Kč.